Vrij Tiffany & het Thema van Co vandaag voor 8300, 8700, & 8800
NancyDrew gaf een thema vrij een beetjerug die mijn oog ving maar ik volledig vergat over het. Het thema is gebaseerd op Tiffany en komt in een vandaagformaat met een Zen en het formaat van het Pictogram voor uitgezochte apparaten. Het thema heeft een werkelijk koele achtergrond en de pictogrammen zijn douane en passen volkomen het thema. Ik houd van het vandaaggebied omdat het zeer gewaagd en gemakkelijk gebruikt om font te lezen die tot het een genoegen op de ogen maakt. De berichtenlijst ook kijkt werkelijk scherp met het koele lichtblauwe benadrukken.


U kunt de verschillende versies bij de hieronder verbindingen opnemen. Het thema schijnt slechts grotendeels downloads te zijn OTA maar wat schijnen om Desktop nog te hebben dossiers installeren. Het werk Nancy van Nice! Voel vrij aan verzend de manier van schenkingsNancy als u haar thema's gebruikt.


8300 vandaag – 8700 vandaag – 8800 vandaag (OS 4.2.1)


U kunt om het even welke reacties op deze ingang door volgen Het Voer van commentaren. Verlaat een Trackback..
Vorige Post: Overzicht: De Mobiele Kijker & Screenshots van de lont voor Blackberry »
Volgende Post: Welke Tango van het Project Viigo & RSS aan de Onderneming brengen “
Verwante Lezing:
- Vrij Flamboyant vandaag Thema voor Blackberry 8300, 8700, 8800, en 8830
- Het vrije Thema van Aqeulla Slax vandaag voor 8300, 8700, & 8800
- Het vrije Thema van de Luipaard vandaag voor Blackberry 8100/8300/8700/8800 - door ImBen
- De RAND geeft Vrije Flickr vrij uploadt Toepassing!!!
- FX Toepassing van de Handel van de Voorraad van oplossingen GTS de Mobiele
- S4BB versies de V.S. De Gids van de Overleving van het leger voor Blackberry
- OliveTree Elke Bijbel op Uw VRIJ of Betaald Blackberry
- BuddyWay - Yet Another Free BlackBerry GPS Tracking App






















May 12th, 2008 12:12
[...] Berry Review posted a Tiffany and Co Theme for the Blackberry 8300, 8700 and 8800 series Blackberry&…. Of course its girly and has diamonds too! [...]
May 20th, 2008 04:38
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa