De Vette letters van het Blackberry!!! Kijkt als 9000 heeft een naam.
De de plaatsen en forums van het Blackberry zijn weblog overwerk vandaag tegengekomen. Het kijkt als iemand heeft gelaten de kat uit de zak met een naam aan het gezicht van het nieuwe Blackberry 9000. (BGR scheen om te zijn de eerste van de teken opnieuw… goed uitgevoerde kerels)
Het schijnt het alle nieuwe Blackberry 9000 reeksen…' Vette letters' zullen worden genoemd. Het slaat werkelijk geen snaar met me. (Het is slechts één brief vanaf wat op de bovenkant van mijn hoofd gebeurt
)
I `Googled de' naam en gekregen 292 000 klappen maar het een sleep kunnen zijn om ons allen van een werkelijk koele naam zoals Avenger `' zou of Roofvogel `' te werpen.
Zo veronderstel ik wij allen bij het begin van WES of daar abouts te weten zullen komen.
Een andere suggesties voor namen? Ik denk iets een weinig aan de ruwe kant van dingen. Laat vallen uw ideeën in de commentaren hieronder sectie.
U kunt om het even welke reacties op deze ingang door volgen Het Voer van commentaren. Verlaat een Trackback..
Vorige Post: Het Blackberry verenigt zich - het Rapport van Insecten - te werk gaat met Voorzichtigheid »
Volgende Post: De Vette letters van het Blackberry krijgen Harde Specs - 1GB Opslag! Steun DIVX! “
Verwante Lezing:
- Mobiele reeds het Aankondigen van de LONT Steun voor de Vette letters van het Blackberry
- De Vette letters van het Blackberry verschijnen op de Website van AT&T
- Vrij Blackberry 9000 het Gewaagde Thema van „L“ voor 8300
- De RAND bevrijdt officieel Manager 4.5 van de Desktop
- Vodacom wordt anders met BIB 2.5 beschikbaar - Who?
- Viigo BerryReview Editon - de Lezer van het Blackberry RSS & meer
- Mixology.mobi - bereken hoe te om Dranken te mengen
- Het Idee van DreamBerry - Scrabulous Multiplayer voor Blackberry alstublieft?





















