Ik nam dit op Mijn Telefoon
De Verkoop van de Dag van vaders - 15 Percenten van de Software van het Blackberry

20 van de Slechtste Fairy Verhalen

FrogprinceVandaag is Vrijdag om een langzame nieuwsdag niet te vermelden zodat dacht ik ik een goede lach zou delen. U kunt altijd op de kerels van WOOT een weinig zany tellen om te zijn en deze week namen zij werkelijk de cake met hun post „20 Fairy van het Lamé Verhalen“

Hier zijn mijn favorieten:

  • De zeven Lelijke Halfzusters en Hun Andere Who van de Zuster keken redelijk Leuk in de Juiste Verlichting
  • De kakkerlak die in Chips verborg
  • Het verhaal van Ned Van Winkle, Who slechts Overslept tegen Een half uur, maar op de Ochtend van een Belangrijk Gesprek van de Baan
  • Enchanted 2Bedroom, 1.5-bad Bungalow van de Vakman

U kunt de rest op Woot doorlezen blog

Als u na dat nog bored bent laat wat stoom verliezen door uw favoriet voor te leggen De post van CrackBerry in CrackBerry.com' s nieuw boek.

Deze ingang werd gepost op Vrijdag, April 11, 2008 en wordt onder ingediend Grappen, Van Onderwerp.

Geëtiketteerde met:

U kunt om het even welke reacties op deze ingang door volgen Het Voer van commentaren. Verlaat een Trackback..


Vorige Post: De Wieg van BERRYBuddy Beschikbaar voor de Kromme »
Volgende Post: Zeer Interessant Perspectief van een Mobiele Gebruiker van Vensters
Verwante Lezing:

Recentste Posten:

Teken zonder het becommentariëren in

Verlaat een Antwoord

Nota: Om het even welke commentaren worden toegelaten slechts omdat de plaatseigenaar u laat posten, en om het even welke commentaren zullen om om het even welke reden bij de absolute discretie van de plaatseigenaar worden verwijderd.