Gerucht: TeleNav die komt uit met Off-line GPS Software?
Josep enkel gebracht aan mijn aandacht een post op Pinstack over een nieuwe off-line kaartenoplossing van Telenav. Dit nieuws komt uit het zelfde Banthon die van OS 4.5 in CeBIT op de hoogte zijn.
Het is nog al gerucht hoewel ik probeer om te bevestigen wat ik kan. Volgens Banthon, terwijl hij in CeBIT, bevestigde TeleNav dat zij zijn op het punt stond een off-line versie van hun softwarenavigatie vrij te geven. Hij kreeg geen vaste datum maar zij streven naar het tweede trimester van 2008. Dank voor het uiteinde Banthon!
Ik hoop enkel TeleNav het model dumpt van de abonnementsbetaling aangezien ik betalend voor iets het gebruik van I als reserveGPS haat. Ik werkelijk verrast am dat het dit lang voor een oplossing aan gewas omhoog heeft geduurd. De mensen hebben op het op leeftijden aangedrongen. Veel van deze oplossingen bestaan reeds voor de tegenhangers die van het Blackberry Symbian, Palm, & Mobiele Vensters in werking stellen. Was het werkelijk dat veel van een rek?
U kunt om het even welke reacties op deze ingang door volgen Het Voer van commentaren. Verlaat een Trackback..
Vorige Post: De Plaats die van FindMe Toepassing deelt uit Bčta »
Volgende Post: CacheBerry - Oplossing Geocaching voor Blackberry “
Verwante Lezing:
- Krijgt TeleNav de Controle van de Stem & de Erkenning van de Toespraak?
- Hoe te om Off-line GPS Afbeelding met TrekBuddy te krijgen
- De Versie van het Blackberry 9000/Bold - AT&T in Oktober - t-Mobiel in December/Januari
- Vond Dwaze Toebehoren van het Blackberry? Weet het
- Vayyoo vPost - de Toepassing van de Onderneming staat Werknemers toe om Stem, Tekst, Beelden, & GPS Plaats te uploaden
- MilkSync - herinner de Toepassing van het Blackberry van de Melk
- Augustus de Winnaar „verzendt ons van een Uiteinde“ - Ontvangen Uiteinden 350+!!!
- De opiniepeiling vloeit voort: Adviezen over Garanties Cellphone





















