FAQ: Het Exemplaar van het Blackberry en de Kortere weg van het Toetsenbord van het Deeg
Vraag: Zijn er een manier en deeg op mijn Blackberry zonder het menu te gebruiken te kopiėren?
Antwoord: Ja zijn er eigenlijk een manier te kopiėren en deeg op uw Blackberry zonder het menu te gebruiken. De manier u het doet is zo eenvoudig zoals 1-2-3:
- Selecteer de tekst u wenst om het gebruiken van de sleutel „Num“ en het scrollen over de tekst te kopiėren
- Zodra u de geselecteerde benadrukte tekst hebt duwt u op de sleutel „Num“ en dan de duw in trackball. Congrats heeft u net de tekst gekopi�ėrd!
- Om de tekst nu te kleven beweeg het gebied waar u wenst om de sleutel te kleven en te raken „Num“ en dan in trackball te drukken en de tekst zal worden gekleefd.
Zijn werkelijk dat gemakkelijk. Ik heb dit zeer nuttig in 3de partijtoepassingen gevonden die niet het exemplaar en de deegfunctie in het menu hebben. Dit staat u toe om serienummers en zulke te kopiėren en te kleven in speciale gebieden die normaal niet zouden toestaan klevend als het Magmic gebied van de spelactivering. Ik heb de toetsenbordkortere weg om één van de belangrijkste verschillen tussen een Blackberry en andere „Smartphones gevonden te zijn.“ Persoonlijk ik het zeer nuttig vind om zo vele kortere weg te leren aangezien ik kan.
Een goed middel voor deze kortere weg is De website van de Uiteinden van het Blackberry van Stinsonddog. Als u neer aan de bodem van de homepage scrolt zult u gidsen PDF aan de 8100, 8300, 8700, en 8800 apparaten van het Blackberry vinden. De controle het uit en liet Stinsonddog weet hoe u zijn gidsen nuttig vond.
U kunt om het even welke reacties op deze ingang door volgen Het Voer van commentaren. Verlaat een Trackback..
Vorige Post: Blackberry 8820 wiFi-Bes Lauched vandaag op AT&T »
Volgende Post: De Britse Bestuurders waarschuwden niet om GPS op de Apparaten van de Navigatie te vertrouwen “
Verwante Lezing:
- FAQ: De Kortere weg van het toetsenbord aan Deeg Gekopi�ėrde Teksten
- De RAND voegt Kortere weg Homescreen voor Washinton Post toe
- Bijgewerkte de Kortere weg van het Web van het Blackberry - Lokale Opslag van Pictogrammen!






















May 31st, 2008 09:30
cool function… too bad it doesn’t work with opera mini :(. also it’s not really the num lock key… but the caps lock key.